Mezinárodní instituce

Medzinárodné inštitúcie

Tu nájdete služby, ktoré ponúkame medzinárodným finančným inštitúciám a rozvojovým organizáciám, ako sú EBRD, EIB, World bank, UNDP.

MEDZINÁRODNÉ PROJEKTY

ENVIROS is a leading consulting company providing assistance mainly in the field of energy efficiency, renewable energy and environmental issues in the Czech Republic, Central and Eastern Europe.

KREDITNÉ LINKY IFBI

Riešite veľké investície do energetických úspor, emisií CO2 alebo obnoviteľných zdrojov a hľadáte financovanie, poradenstvo alebo technickú asistenciu?Potrebujete mať v zahraničí istotu, že je všetko v súlade s Európskou smernicou o energetickej efektívnosti?

CIRCULAR ECONOMY

Ste obec, mesto či región a potrebujete u Vás vyriešiť odpadové hospodárstvo alebo životné prostredie?Ste výrobca a riešite úspory energie a využitie odpadov?Ste spotrebiteľ a neviete čo s odpadmi?Ste iný článok cyklu?

Naše skúsenosti

0

Pre financovanie EE a OZE sú na Slovensku pripravené projekty za 250 mil. EUR z kreditnej linky EBRD.

0

Pripravili sme pre financovanie projektov za viac ako 30 mil. USD v Bielorusku.

0

Spolupracujeme s viac ako 15 bankami na financovanie úspor energie a výstavby OZE.

Referencie

Objednávateľ: Európska komisia

EMSPI

Cieľom projektu je podpora činnosti, ktorá povedie k zvýšeniu energetickej účinnosti v polygrafickom priemysle, prostredníctvom implementácie energetického manažmentu v súlade s globálnou normou ISO 50001. V priebehu projektu 100…

Objednávateľ: EBRD

MunSEFF

Ako nástroj pre financovanie úspor energie na Slovensku otvorila EBRD úverovú linku o objeme 90 mil. EUR na podporu energetickej účinnosti v slovenských obciach – MunSEFF. Prostredníctvom slovenských bánk, program MunSEFF…